Arkivi | Mesi Gama Boracay Hotele RSS për këtë seksion

Boracay Garden Beach Resort

Dikur Hotel engjëll, Boracay Garden Beach Resort është një hotel Class AAA ndodhet në Stacionin Boat 1 me disa atraksione në afërsi të saj si Pukës Beach, Crystal Cave, Shell Muzeu, Crocodile Island, Talipapa dhe malin Luho. Një nga vendpushimet më të njohura të plazhit në ishull, Boracay Garden Resort është gjithë përfshirëse [...]

Alta Vista de Boracay

Të lartë në një kodër, në katër pronë hektar kryeministrit, ulet Alta Vista de Boracay. Lartësi e saj paraqet një pamje të lë pa frymë e detit dhe të golfit përreth natyrisht. Hoteli ofron shërbim falas anijes për të Pukës Beach në mënyrë që mysafirët mund të gëzojnë intimitetin e të paturit e një plazh të gjitha për veten e tyre; kjo i jep lehtësim nga [...]

Le Soleil de Boracay

Të drejtë në mes të Stacionit 2 është një parajsë e Mesdheut për udhëtar i lodhur, Le Soleil de Boracay është nestled enchantingly ideale në breg të detit dhe të drejtpërdrejtë në mes të tre kilometër shtrirje të plazhit të bardhë në Boracay Island. Hoteli kombinon një qëndrim praktik, të rehatshme me një kontakt të hijeshi me [...]

Grand Vista Boracay Resort dhe Spa

Grand Vista Boracay Resort dhe Spa është ideale për çift në muajin e mjaltit ose mysafirët kërkojnë intimitet dhe paqe mbi pushimet e tyre. Me strukturën e saj madhështore të ulur në një anë kodrinor të Komisariatit 1, ajo ka pishinë e saj private dhe ballkone qe dal bukurinë mahnitëse të ishullit në çdo suite. Dhomë [...]

Perla e Paqësorit Boracay

Pearl e Paqësorit Boracay Resort është një vendpushim bashkëkohore tropikale në Stacionin 1 me një pamje piktoreske të plazhit. Përveç nga vendndodhja e tij e cila është e drejtë në brigjet paqësore e Stacionit 1, hotel konsiderohet e nënvlerësuar nga statusi i saj 4 yje. Dhomat jane te bollshme, por të vjetëruar; orendi të vjetra, [...]

Erus Hotel dhe Restorant Boracay

Erus Hotel dhe restorant është një hotel tipik buxhetor Boracay ofruar shtrat të pastër dhe të mirë, nuk ka amenities bujë dhe të shërbimit modeste me një kontakt të thjeshtë hijeshi. Dhomat e tyre janë unike dhe të mobiluar meticulously për t'iu përshtatur interesave të ndryshme, një mysafir i dhe personalitete. Stafi është miqësor dhe i vëmendshëm për kërkesën tuaj si. Hoteli [...]

Grand Boracay Resort

Ideal oazë tropikale, Grand Boracay Resort është e vendosur brenda mundësive të lehtë të atraksioneve lokale në ishull si Pukës Shell Beach, Crocodile Island dhe Tirta Spa janë pak të vendosura mjaft afër. E vendosur në Boat Station 2 në D'Mall, turistik është pothuajse i izoluar dhe i isjust hapa larg nga rërë stoli të bardhë dhe të [...]

Boracay Beach Resort Mbretëreshës

Vlerësuar si një hotel 3 yje, Boracay Beach Resort Mbretëreshës ndodhet qendra e drejtë në plazh në Stacionin 3, në afërsi të hidhen jashtë pikave të anijeve kur turne dhe një shëtitje të lehtë larg nga restorante dhe dyqane. Dhomë është e gjërë dhe të pastër të mjaftueshme. Stafi është miqësor dhe gjithmonë i gatshëm për të [...]

Real Maris Resort

Nëse jeni duke kërkuar për një vend në Boracay, ku ju jeni të vendosur të përshtatshme në afërsi të dyqane dhe bare, atëherë Real Maris Resort me siguri do të ju përshtatet. E vendosur në Stacionin 2, turistik është në afërsi, ku të gjitha palët të mbahet në Boracay. Nëse ju doni të gëzojnë detin, plazhi rërë pluhur [...]

Shore Koha Hotel

Ndërtuar në vitin 2008, Shore Koha Hotel ofron pesë yje hotel amenities me një normë çdo vizitor mund të përballojë. E vendosur të drejtë në mes të zonës së Stacionit Boat 1 partiak, hoteli është vetëm nëpër Beachcomber Bar dhe Jona e frutave shtrëngon dhe gjithashtu disa hapa nga Club Paraw dhe House Ariel-së. Është vendosur edhe [...]

2 3 Faqja 1 nga 3 1 2 3