Архива | оценка во опсег на Boracay Хотели RSS feed за оваа секција

Boracay Градина Брегот

Порано Хотел Seraph, Boracay Градина Брегот е Класа ААА хотел се наоѓа на прошетки станица 1 со некои атракции во негова близина, како што се Пука Бич, Кристал пештерата, Шел музеј, крокодил Ајленд, Talipapa и планината Luho. Еден од најпопуларните плажите на островот, Boracay градина одморалиште е на all inclusive [...]

Алта Виста де Boracay

Високо на еден рид, на четири хектари премиер имот, седи Алта Виста де Boracay. Неговата височина претставува прекрасен поглед на околните поморски и голф. Хотелот обезбедува бесплатен превоз до Пука плажа, па гостите може да уживаат во приватноста на постоење на плажа сите за себе; тоа дава ослободување од [...]

Ле Soleil де Boracay

Десно во средината на станица 2 е медитеранскиот рај за морни патник, Ле Soleil де Boracay е enchantingly сместена идеално во Beachfront и директно во средината на три километри се протега на бела плажа во Boracay Ајленд. Хотелот е комбинација на практичен, удобен престој со допир на шарм со [...]

Големиот Виста Boracay Resort и Спа

Големиот Виста Boracay Resort и Спа е идеален за пар на нивниот меден месец или гости кои бараат приватност и мир на нивниот одмор. Со својата прекрасна структура седи на ридско страна на станица 1, тоа има свои приватен базен и балкони кои гледаат неверојатна убавина на островот на секоја сопствена. Соба [...]

Бисер на Пацификот Boracay

Бисер на Пацификот Boracay одморалиште е современ тропски одморалиште во станица 1 со сценската поглед на плажа. Настрана од нејзината локација која е во право во мирна бреговите на станица 1, хотелот се смета недооценено на своите 4-ѕвезда статус. Собите се пространи, но застарени; мебел стари, [...]

Редуцирани гасови Хотел и Ресторан Boracay

Редуцирани гасови Хотелот и ресторан е типичен Boracay буџет хотел нуди чисти и пристојни кревет, без гужва удобности и скромен сервис со еден допир на едноставна елеганција. Нивните соби се единствени и прецизно опремени за да одговараат на различни интереси и личности на гостинот. Персоналот е пријателски и внимателен кон вашето барање, како и. Хотелот [...]

Големиот Boracay одморалиште

Идеален тропски оаза, Гранд Boracay одморалиште се наоѓа на дофат на локалните атракции на островот, како што Пука Шел Бич, крокодил Остров и Tirta Спа неколку наоѓа доста во близина. Се наоѓа на прошетки Station 2 на D'Мол, одморалиште е речиси осамена и isjust чекори подалеку од блескавата бела песок и [...]

Boracay Брегот на кралицата

Оценет како хотел 3 ѕвезди, Boracay Брегот на кралицата е централно лоцирана во право плажа во Station 3, во близина на скок исклучите точки на чамци кога турнеи лесен прошетка далеку од ресторани и продавници и. Соба е пространа и доволно чиста. Персоналот е пријателски и секогаш подготвен да [...]

Реал Марис одморалиште

Ако сте во потрага за место во Boracay, каде што се во склопот наоѓа во близина на продавници и барови, а потоа Реал Марис одморалиште сигурно ќе ви одговараат. Се наоѓа во Station 2, одморалиште е во близина каде што сите партии се одржи во Boracay. Ако сакате да уживаат во морето, на прашкаст песок плажа [...]

Брегот Време Хотел

Изградена во 2008 година, Шор Време Хотелот нуди пет ѕвездички хотелски услуги по стапка секој гостин може да си дозволи. Се наоѓа десно во средината на прошетки станица 1 партијата област, хотелот е само другата страна на Beachcomber Бар и Јона овошје тресе и е исто така неколку чекори од клуб Paraw и Домот на Ariel. Тоа е исто така се наоѓа [...]

2 3 Страна 1 од 3 1 2 3